4 mało dochodowe sposoby zarabiania przez internet

W internecie można zarobić naprawdę duże pieniądze, niektóre sposoby zarabiania generują bardzo duże przychody, ale są też sposoby, zdecydowanie mniej opłacalne, gdzie zarobienie kwoty 3-cyfrowej, to już duży sukces. Oto 4 przykładowe sposoby takiego zarabiania:


1. BUX


Popularne klikanie w reklamy, oglądanie reklam, czytanie e-maili i inne bardzo proste czynności. Zarabianie na bux nie wymaga żadnych umiejętności, ale też zarabiane kwoty są bardzo małe. Kilkanaście złotych miesięcznie i to będąc zarejestrowanym w kilku serwisach, to już dużo. Każde kliknięcie, obejrzenie reklamy to wartość 0.25, 0.50, 0.75 lub 1 grosza, czasami 2 lub bardzo rzadko 3 groszy.


2. Przepisywanie


Można zarobić więcej niż na bux, bo nie ma tu ograniczeń można siedzieć 8,12 czy 24h i przepisywać. Najczęściej jest to przepisywania captcha za co dostaje się ułamki grosza. To także sposób zarabiania, który nie wymaga żadnych umiejętności, bo obecnie pisać i czytać potrafi każdy.


3. Surfy i autosurfy


W skrócie są to programu, które włączamy na komputerze i pracujemy na nim dalej, a reklamy lecące w tle nabijają punkty, które potem można wymienić na nagrody lub gotówkę. Są to reklamy w nowym oknie przeglądarki lub jakiś niewielki baner reklamowy na pulpicie. Nie przeszkadzają w pracy i nie obciążają komputera. Sposób, gdzie nie trzeba nic robić aby zarabiać. Wszystko zależy od tego ile komputer jest włączony, ale nie są to duże zarobki. Jest to zarabianie przy okazji gdy pracujemy na komputerze, zarobki są tak małe, że nie opłaca się włączać komputera, czy laptopa tylko po to aby włączyć ten program.


4. Skrócone linki


Mają znacznie większy potencjał zarobkowy niż 3 wyżej wymienione sposoby i można na nich więcej zarobić, ale pod warunkiem, że ma się bazę często odwiedzanych linków, jeżeli nie, to zarobki duże nie będą, jednak jest to metoda, którą najszybciej można zarobić kwotę 3 cyfrową spośród wymienionych.
Sposoby zarabiania przez internet są różne i tyko od ludzi zależy jak je wykorzystają i ile będą zarabiać nawet 4 wyżej wymienione metody mogą okazać się dochodowe jeżeli ktoś zdobędzie tysiące aktywnych poleconych, lecz nie jest to proste i uda się tylko nielicznym, dlatego sposoby te uchodzą za mało lub bardzo mało dochodowe.

1 thought on “4 mało dochodowe sposoby zarabiania przez internet

  1. Spokojnie można do wymienionych sposobów dodać popularne wypełnianie ankiet.

Comments are closed.